Göteborg

Stampgatan 15, 416 64 Göteborg
Tel: 031-774 75 00, Fax: 031-774 75 29

Jansson Krister

VD

Telefon 031-774 75 10
E-post krister.jansson@bergab.se

Karlsson Joakim

VVD

Telefon 031-774 75 19
E-post joakim.karlsson@bergab.se

Jonsson Sara

Gruppchef Geologi & bergteknik Gbg

Telefon 031-774 75 17
E-post sara.jonsson@bergab.se

Nilsson Annika

Gruppchef Hydrogeologi Gbg

Telefon 031-774 75 12
E-post annika.nilsson@bergab.se

Stockholm

Vretenvägen 12, 171 54 Solna

Tel: 08-564 855 00

Persson Karl

Tf Gruppchef Hydrogeologi Sthlm

Telefon 08-564 855 10
E-post karl.persson@bergab.se

Stahl Sara

Gruppchef Visualisering

Telefon 08-585 362 47
E-post sara.stahl@bergab.se

Östling Fredrik

Gruppchef Geologi & bergteknik Sthlm

Telefon 08-564 855 28
E-post fredrik.ostling@bergab.se

Projektledning

Medarbetare placerade på beställarnas projektkontor runt om i Sverige

Karlsson Joakim

Gruppchef Bygg- Projektledning

Telefon 031-774 75 19
E-post joakim.karlsson@bergab.se